۱۰ صفحه‌ی اینستاگرامی آموزش مارکتینگ برای مارکترها

۱۰ صفحه‌ی اینستاگرامی آموزش مارکتینگ برای مارکترها
  • 2023/01/15
  • احمدرضا ایرانی
  • 0

در سال ۲۰۲۲ فضای شبکه‌های اجتماعی با ترندها(Trends) و تحولات زیادی مواجه شد. از ترند شدن خرید و فروشNFTها تا خرید توییتر توسط ایلان ماسک. همه‌ی این اتفاقات و تغییرات می‌تواند بر روی جهات و مسیرهایی که صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی برای تعامل با مخاطبان خود انتخاب می‌کنند تاثیر گذار باشد.

بررسی و تحلیل این تحولات برای کسب‌وکارهایی که بخشی از فعالیت مارکتینگ خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند بسیار ضروری‌ است. در ادامه برای‌ شما ۱۵ صفحه در اینستاگرام را ذکر کرده‌ایم که با دنبال کردنشان می‌توانید از تحلیل‌ها و اخبار تازه و مهمی که در بستر شبکه‌های اجتماعی رخ می‌دهد، آگاه شوید.

جدا از کسب‌وکارها، اگر خود یک مارکتر هستید و برای‌تان همه‌ی اتفاقات و تحلیل‌ها و مقاله‌هایی که در این حوزه منتشر می‌شود اهمیت دارد، این صفحه‌ها می‌توانند برای‌ شما بسیار مفید و آموزنده باشند.

 

۱. AD Week

صفحه‌ی ADWEEK

این صفحه تمرکز خود را بر روی معرفی و بررسی موفق‌ترین تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی گذاشته است. یک صفحه‌ی بسیار کامل برای ایده گرفتن از تبلیغات جدید و محبوب که در دنیای پر رقابت تبلیغات محبوب شده‌اند.

 

۲. NoGood

صفحه‌ی nogood

این صفحه متعلق به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با همین نام است که تخصصش  در معرفی کارآمدترین ابزارها برای مارکترها است. جدا از اینکه این صفحه محتوا‌هایی جدید و تاثیر گذار را برای مخاطبان خود خلق می‌کند، درکنارش به بررسی و کیس‌استادی مشتریان خود نیز می‌پردازد.

 

۳. HubSpot

صفحه‌ی hubspot

اگر حتی کمی هم در رابطه با دیجیتال مارکتینگ در اینترنت جست‌وجو کرده باشید به احتمال زیاد وب‌سایت هاب‌اسپات جزو اولین لینک‌ها در نتیجه‌ی جست‌وجوی شما بوده است. هاب‌اسپات یک ابزار اتومیشن و CRM است که در وب‌سایت خود مقاله‌ها و هرچیز مفید دیگری که فکرش را بکنید راجع به بازاریابی بارگذاری کرده است؛ در همین حین در صفحه‌ای اینستاگرامش به توضیح و پرداخت استراتژی‌های مارکتینگ ارزشمند نیز می‌پردازد و روزانه مقدار قابل توجه‌ی محتوای آموزنده در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

 

۴. 2PM Inc

صفحه‌ی 2pminc

یک خبرنامه‌ی حرفه‌ای در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ است که فصل مشترک این رسانه و کسب‌وکارها را تحلیل کرده و نکات و تحلیل‌های آموزنده‌ای را در اختیار مخاطبان خود قرا می‌دهد.

 

۵. Marketing Humor

صفحه‌ی مارکتینگ هیومر

محتوای این صفحه برای مارکتر‌ها بسیار سرگرم‌کننده بوده و پر از Meme های بامزه در رابطه با دیجیتال مارکتینگ است.

 

۶. Digital Marketer

صفحه‌ی digital marketer

این صفحه سرشار  از بهترین تکنیک‌ها، ابزار‌ها و نکات است تا شما را به بهترین و به‌روزترین مارکتری که می‌توانید باشید تبدیل کند. از اخبار روز این صنعت آگاه شوید و از دانش مارکتر‌های دیگر در این حوزه بهره ببرید.

 

۷. Design4Growth

studio pony

این صفحه که توسط استودیوی Pony اداره می‌شود، بر رویUX  دیزاین‌های کارآمد و اثرگذار متمرکز است و اشباع‌ شده از نکاتی راجع به رشد محصول‌محور در برندیگ است.

 

۸. Marketing360

مارکتینگ۳۶۰

یک منبع الهام‌بخش و کامل دیگر برای دریافت نکات کوتاه ولی مفید روزانه راجع‌ به استراتژی های مارکتینگ که می‌توانند برای رشد و پیشرفت یک مارکتر بسیار کمک کننده باشد.

 

۹. Sprout Social

صفحه‌ی sproutsoicial

تمرکز اصلی این صفحه بر روی این است که برند‌ها و صفحه‌های پیشرو در این صنعت چگونه و به چه شکلی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کرده و به پرداخت اینکه دیگران هم چگونه می‌توانند به همان اندازه ایجاد ارزش کرده و اثربخش باشند می‌پردازد.

 

۱۰. LaterMedia

later media

این صفحه یک برخورد جدید نسبت به خلق محتوا در شبکه‌های اجتماعی انتخاب کرده است. به طوری که با استفاده از کالرپالت‌ها و فونت‌های بولد به شکلی فید خود را دیزاین کرده که مخاطب دست از اسکرول کردن بردارد و جویای محتوا ‌شود؛ این صفحه تلاش می‌کند تا به مخاطبان خود هم این برخورد و دیزاین تاثیرگذار را آموزش دهد.

 

 

 

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *